Yabancı Turist Avcılar Geçici Avcılık Belgesi Başvurusu - E-Devlet Türkiye

Yabancı Turist Avcılar Geçici Avcılık Belgesi BaşvurusuDoğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye’de geçici olarak yabancı avcıların hangi yasal prosedürleri karşılaması gerektiğine ilişkin düzenleme olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu özellikten hareket edildiği zaman her yönden ülkemizdeki yabancı turist avcıların e-devlet sistemi üzerinden avcılık belgesine yönelik olarak başvuru sürecinde istenen belgeler birer birer aktarılmaktadır.

Başvuruda İstenen Belgeler

  • Avlanma izin ücretinin Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü’ne (DÖSİM) aktarıldığını gösterir dekont
  • Avlama vergi ücretinin vergi dairesine yatırıldığını gösterir belge Türkiye’deki yabancı turistlerin avlanabilmesi için gerekli izin belgeleri olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yabancı Turist Avcılık İzin Sorgulama

E-devlet üzerinden hızlı bir şekilde Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü menüsü altından hemen yabancı turist avcılık izin sorgulama yapılması mümkün olacaktır. Bu özellikleri neticesinde yer verildiği zaman hızlı bir şekilde tüm işlemlerin süratle yerine getirilmesi gerçekten de dikkat çeken konular arasında bulunmaktadır. Bu özelliklerine yönelik olarak değerlendirildiği zaman her anlamda yabancı turistlerin avcılık işlemine yönelik olarak ülkemizdeki tüm izin süreçlerinin yakından takibatının yapılmasını dikkate almaktadır.

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü E-Devlette

E-devlet üzerinden bütün işlemlere yönelik olarak çalışmalara yer verilmektedir. Böylelikle her yönden doğa koruma ve milli parklar genel müdürlüğü e devlet sistemine dayanarak çalışmalar aktarılarak böylelikle ülkemizde avcılık yapmak isteyen yabancı avcıların karşımıza çıkan nitelikleri olarak yer verildiğini dikkate almaktadır. Ortada duran bu nitelikler esas alınacak olunduğu zaman her yönden tamamen eşsiz yaklaşımlar olarak karşımızdaki yerini korumaya devam ettiğini dile getirmemiz her yönden önem teşkil eden durum olarak kendini göestermektedir. Böylelikle kaliteden ödün verilmeksizin tüm hizmetlerin e-devlet portalinden anında erişim sağlanması olanak teşkil eden nitelik olarak kendini gösterir.

Öte yandan 7/24 her yerden anında erişim sağlanmasına yönelik olarak Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü hizmetlerine yönelik olarak karşımızdaki yerini korumaya devam eden hususiyet olarak karşımızdaki yerini korumaya devam eder. Bu da her anlamda önemli bir durumu meydana getirerek vatandaşların hizmetine sunulmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın