Vodafone Yeni Mobil Hat Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır? | E-Devlet Türkiye

Vodafone Yeni Mobil Hat Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır?E-devlet sitesi üzerinden Vodafone yeni hat açma nasıl yapılır? Yeni Vodafone hat almak istiyorsanız Vodafone yeni hat başvuru hizmeti E-devlet tarafından sunuluyor. Şubeye gitmeden Vodafone yeni hat alma işlemi E-devlet üzerinden nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, izleyeceğiniz adımları yazımızda bulabilirsiniz. Bu adımları elektronik imzanızı kullanarak bilgisayar ortamı üzerinden rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Şifre Alma ve Sisteme Giriş

Yeni Vodafone hat alma işlemlerini e-devlet üzerinden yapmak  için ne yazık ki PTT şubelerinden ya da mobil bankacılıkla aldığınız şifreler yeterli değil. Kişisel bilgilerin güvenliği ve işlemin hukuken geçerliliği için sisteme elektronik imza ile giriş yapmanız gerekiyor. Elektronik imza almak içinse www.tk.gov.tr adresinden bulabileceğiniz firmalara başvurmanız gerekiyor. Bilgisayarınıza sürücü yazılımını yüklemenizin ardından başvurduğunuz firmanın size gönderdiği Flash bellek, CD gibi medyalar aracılığıyla e-imzanızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone yeni hat alma işlemine turkiye.gov.tr adresine elektronik imza ile giriş yaparak başlayabilirsiniz.

Yeni Vodafone Hat Alma
Yeni Vodafone Hat Alma

Vodafone Yeni Hat Başvuru İşlemleri

  • Sisteme giriş yaptıktan sonra ana sayfada bulunan arama kutusuna “Vodafone yeni hat açma”, “Vodafone yeni hat al” ya da ” Vodafone yeni hat başvuru” gibi öğrenmek istediğiniz konuya ilişkin anahtar kelimeleri yazın ve ara butonuna basın.
  • Arama sonuçlarından “Vodafone/Yeni Mobil Hat Başvuru İşlemleri” ibaresini tıklayınız.
  • Ön koşulları okuyup onaylamanızın ardından size uygun tarifeleri inceleyerek kendinize uygun olan bir tarifeyi seçebilirsiniz.
  • Tarifenizi seçmenizin ardından kimlik ve ikametgah belgeleriniz sisteme otomatik olarak eklenmektedir. Bu adımların ardından Vodafone yeni hat başvuru işlemlerinizi tamamlamış oluyorsunuz.
Vodafone Yeni Hat Açma
Vodafone Yeni Hat Açma

Vodafone Borç Alacak Sorgulama İçin Diğer Yöntem

  • Sisteme giriş yaptıktan sonra arama kutusunun altında bulunan “Firmalar” bölmesine tıklayınız.
  • Karşınıza “Mobil Hat” yazılı bir bölme çıkacaktır. Bu bölmede Vodafone’u seçiniz.
  • E-devlet kapısı üzerinden sunulan hizmetler başlığı altındaki “Yeni Mobil Hat Başvuru İşlemleri” bağlantısını tıklayarak Vodafone yeni hat açma işleminize başlayabilirsiniz.
  • Ön koşulları onaylamanızın ardında tarifenizi seçerek Vodafone yeni hat başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz gibi kimlik ve ikametgah bilgileriniz otomatik olarak sisteme eklenecektir.
Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 25 Ağustos 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın