Vodafone Net Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama Nasıl Yapılır? - E-Devlet Türkiye

Vodafone Net Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama Nasıl Yapılır?Vodafone net abonelik sorgulama e-Devlet üzerinden nasıl yapılır, hangi adımlar izlenmelidir merak ediyorsanız bu yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Abonelik bilgilerinizi Vodafone bayiine gitmeden de öğrenebilirsiniz. Kimlik bilgilerinizle Vodafone net borç, alacak ve abonelik sorgulama gibi işlemlerinizi e-Devlet aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

Vodafone Net Borç
Vodafone Net Borç

E-Devlet Giriş İşlemleri Nasıl Yapılır? 

E-devlete daha önceden kayıt olmuş kullanıcı iseniz şifrenizle giriş yaptıktan sonra “Profilim” kısmındaki iletişim bilgilerine önceden kayıt etmiş olduğunuz e-posta adresiniz veya telefon numaranızla şifre yenileme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca yeni T.C. kimlik kartı, mobil veya elektronik imza ya da internet bankacılığı kullanıyorsanız, bu kanallar aracılığıyla e-Devlet’e giriş yaparak şifre yenileme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Şifre yenileme hizmeti ile ilgili detay bilgi için 160 numaralı e-Devlet Kapısı İletişim Merkezi’nden destek alabilirsiniz.

E-Devlet şifreniz yoksa PTT Merkez Müdürlüklerinden şahsi başvuru ile üzerinde T.C. kimlik numaranızın da bulunduğu kimliğiniz aracılığı ile e-Devlet şifrenizin bulunduğu zarf ile şifrenizi teslim alabilirsiniz.

Vodafone Net Borç Sorgulama
Vodafone Net Borç Sorgulama

Vodafone Net Abonelik Sorgulama Nasıl Yapılır? 

Vodafone Net abonelik sorgulama sonucunuzu e-Devlet üzerinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz. E-devlet kapısına geçerli kimlik adımlarını izleyerek giriş yapabilirsiniz. E-Devlet üzerinden Vodafone net abonelik sorgulama için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • e-Devlet kapısı üzerinden Vodafone Net abonelik sorgulamasını kimlik bilgilerinizi girerek ve gerekli adımları izleyerek gerçekleştirebilirsiniz.
  • e-Devlet giriş yaptıktan sonra ana sayfada bulunan “Firmalar” kısmına giriş yaparak listede bulunan şirketlerdeki fatura ve abonelik bilgilerine erişebilirsiniz.
  • Firmalar kısmındaki listede bulunan “Mobil Hat” sekmesinden Vodafone’ a tıklayarak giriş yaptıktan sonra iki ayrı madde karşınıza çıkacaktır.
  • Vodafone Net “Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama” bölümünü açtığınızda sorgulama ekranı açılacaktır.
Vodafone Net Abonelik Sorgulama
Vodafone Net Abonelik Sorgulama

Abonelik bilginiz bulunmuyorsa “Herhangi bir abonelik bilginiz bulunmamaktadır.” uyarısı alacaksınız. Abonelik bilginizin bulunması halinde Vodafone Net borç ve alacak sorgulama işlemlerinizi de aynı sayfa üzerinden değiştirebilirsiniz.

Vodafone Net Borç ve Alacak Detayı Öğrenme

E-Devlet Vodafone net borç sorgulama ekranına tutar bilgisi verilecektir. Vodafone Net toplam borç tutarı ve toplam alacak tutarı bilgisi ekranda görüntülenmektedir. Detayı kısmını seçtiğinizde alacak ve borç detaylarına ve kullanıcı hizmet numarasına erişebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 23 Ağustos 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın