Vodafone Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama Nasıl Yapılır? - E-Devlet Türkiye

Vodafone Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama Nasıl Yapılır?E-devlet sitesi üzerinden Vodafone borç sorgulama nasıl yapılır? Vodafone borç alacak bilgilerinizi PTT’den alabileceğiniz E- devlet şifresiyle sorgulamanız mümkün. Vodafone borç alacak sorgulama hizmetini veren sistemden Vodafone abonelik öğrenme hususunda da faydalanabilirsiniz. Vodafone alacak borç sorgulama E-devlet üzerinden nasıl yapılır diye merak ediyorsanız, izleyeceğiniz adımları yazımızda bulabilirsiniz. Bu adımları hem mobil internet hem de bilgisayar ortamı üzerinden rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Şifre Alma ve Sisteme Giriş

Üzerinde T.C. kimlik numaranızın yazılı olduğu kimlik, pasaport, ehliyet gibi bir belge ile size en yakın PTT şubesine başvurarak şifrenizi kolaylıkla alabilirsiniz. Bunun yanında anlaşmalı bankalar aracılığıyla mobil bankacılığa ek olarak; cep telefonu ve GSM SIM Kart kullanarak aldığınız mobil imza vasıtasıyla da şifre almanız mümkün.

Vodafone abonelik öğrenme işlemleri nasıl yapılır?
Vodafone abonelik öğrenme işlemleri nasıl yapılır?

Vodafone borç sorgulama işlemine türkiye.gov.tr adresine aldığınız şifre ile giriş yaparak başlayabilirsiniz.

Vodafone Borç Alacak Sorgulama

  • Sisteme giriş yaptıktan sonra ana sayfada bulunan arama kutusuna “Vodafone alacak borç sorgulama“, “Vodafone abonelik öğrenme“, “Vodafone borç alacak” ya da ” Vodafone borç sorgulama” gibi öğrenmek istediğiniz konuya ilişkin anahtar kelimeleri yazın ve ara butonuna basın.
  • Eğer mobil hattınıza ait Vodafone borç sorgulama işlemini yapmak istiyorsanız arama sonucunda çıkan “Vodafone/Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama” bağlantısına tıklayın.
  • Vodafone Net için sorgulama yapmak istiyorsanız “Vodaone Net/Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama” bağlantısından Vodafone abonelik öğrenme ya da Vodafone borç alacak sorgulama işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.
  • Adınıza kayıtlı olan Vodafone borç alacak bilgilerinizi ve abonelik durumlarınızı karşınıza çıkan ekrandan inceleyebilirsiniz.
Vodafone alacak borç sorgulama işlemleri nasıl yapılır?
Vodafone alacak borç sorgulama işlemleri nasıl yapılır?

Vodafone Borç Alacak Sorgulama İçin Diğer Yöntem

  • Sisteme giriş yaptıktan sonra arama kutusunun altında bulunan “Firmalar” bölmesine tıklayın.
  • Karşınıza “Mobil Hat” yazılı bir bölme çıkacaktır. Bu bölmeye tıklayın. Eğer Vodafone Net’e olan alacak ve borç bilgilerinizi öğrenmek istiyorsanız “Telekomünikasyon” yazılı bölmeye tıklayın.
  • Karşınıza çıkan şirketlerden mobil hat sorgulaması için Vodafone’u, telekomünikasyon sorgulaması için Vodafone Net’i seçiniz.
  • “Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama” bağlantısına tıklayarak Vodafone borç alacak bilgileri kolaylıkla edinebilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın