Turkcell Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama Nasıl Yapılır?E-devlet hizmetlerinden biri olan turkcell borç sorgulama hizmeti size dijital ortamda kolaylıkla işlemlerinizi yapmayı sağlıyor. Abonesi olduğunuz turkcell iletişim platformunda şubelere gitmeden mobil cihazlarınız sayesinde her zaman yapabilirsiniz. E-devlet ve Turkcell iş birliği ile geliştirilen alt yapı sizlere önemli bir kamu hizmeti sağlıyor.

Detaylı Bilgilerinize Ulaşın

Turkcell borç öğrenme sisteminden sorgulama yapmanız için ilk olarak e-devlet sitesine şifreniz ve T.C. kimlik numaranız ile giriş yapmalısınız. Daha sonra arama sekmesinden Turkcell borç ve alacak sorgulama yazıp yeni açılan sayfada abone numaranızı girerek  görüntüleyebilirsiniz. Geçmiş ve şimdiki abonelikleriniz hakkında abonelik tarihi, mevcut borcunuza, alacak miktarına erişebilirsiniz.

Telefon, Kimlik ve Abone Numaranız İle Sorgulama

Turkcell alacak sorgulama hizmeti, e-devletin sağladığı birçok hizmetten yalnızca biridir. Borç ve alacak sorgumla sistemi Turkcell telefon numaranız, kimlik veya abone numaranız sayesinde işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Gerektiğinde sizi Turkcell internet sayfasına yönlendirerek borç ve alacak işlemleriniz hakkında ek işlemler sayfasına yönlendirilirsiniz. E-devlet sitesinin sağladığı bir diğer hizmette yeni mobil hat işlemleridir. İhtiyaç duyduğunuzda bu işlemi de gerçekleştirebilirsiniz.

Turkcell Borç Sorgulama
Turkcell Borç Sorgulama

Geçmiş Borç ve Alacak Bilgilerinize Ulaşın

Turkcell borç alacak sorgulama hizmetinden ayrı olarak, e-devlet üzerinden Turkcell iletişim merkezinin web sayfasına, telefon numarasına ve adresine de ulaşabilirsiniz. Bu hizmet ile geçmiş yıllara ait borcun yanı sıra fazla ve hatalı yaptığınız ödeme kaynaklı çıkan alacaklarınıza da ulaşabilirsiniz. Alacağınızın olması halinde ise 3-15 gün içinde sistemde bulunan hesap numarasına ödeme yapabilirsiniz.

Dünyanın Her Yerinden Mobil Olarak

Yaptığınız sorgulamada alacağınızın çıkması durumunda ise sorgulama ekranının sağında bulunan  ‘iade al’ butonuyla turkcell alacak sorgulama da ki tutarın paylaşacağı hesap numarası ile gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama hizmeti size, dünyanın her yerinden mobil cihazlarınızla dijital ortamda şubelere gitmenize gerek kalmadan veya telefonla müşteri temsilcisini aramadan yapma imkanı sağlıyor.

Her Türlü İşlemlerinizi Yapın

İçinde birçok online hizmeti barındıran e-devlet, gönül rahatlığıyla turkcell borç sorgulama işlemlerinizi yapmanızı, alacak, borç tutarlarına ulaşmanızı, herhangi doğacak bir sıkıntıda iletişim şirketinin adres ve telefon bilgilerine erişmenizi sağlıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Ağustos 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın