TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları Satış Sistemi Nedir? - E-Devlet Türkiye

TÜBİTAK Popüler Bilim Yayınları Satış Sistemi Nedir?TUBİTAK her yaş grubuna ait çocuklara ve yetişkinlere popüler bilim yayınları satışı yapmaktadır. Bilim Teknik, Bilim ve Çocuk veya Meraklı Minik gibi tubitak popüler bilim yayınları ve eklerine bayiilerden veya kitap fuarlarında ulaşılabilir. Bu yayınlar veya benzeri bir çok popüler bilim yayınına aynı zamandan kolaylıkla internet satış sistemi üzerinden ulaşılabilmektedir. Bir çok farklı tubitak popüler bilim kitapları veya farklı tubitak yayın ve eklerine sistemden ulaşılabilir, bilgiler edinilebilir ve sipariş edilebilir.

Tübitak yayın
Tübitak yayın

Bu sistem doğrudan TUBİTAK tarafından geliştirilmiştir. Hizmetin amacı basılan tüm bilimsel yayınların internet üzerinden satın alınabilmesini sağlamaktır.

TUBİTAK Popüler Bilim Yayınları Satış Sistemine Nasıl Kayıt Olunur?

  • e-devlet içinde Türkiye Bilimsel ve Teknoloji Araştırma Kurumu’na ait hizmetler bulunmalıdır. Buradan TUBİTAK Popüler Bilim Yayınları Satış Sistemi’ne tıklanmalıdır. ‘’Uygulamaya Git’’ butonuna tıklanmalıdır.
  • Ardından TUBİTAK Merkezi Kimlik Doğrulama Servisi sayfasına yönlendirileceksiniz.
  • Bu kısımda T.C. Kimlik numarası, e-posta adresi gibi bilgileri dolduruktan sonra bir güvenlik sorusu belirlemelisiniz. Güvenlik sorusu ve güvenlik sorusu cevabı kısımlarını da doldurduktan sonra üyelik koşullarını okuyup kabul etmelisiniz.
  • Resim doğrulama aşamasından sonra sisteme kayıt olabilirsiniz.
  • Belirlediğiniz şifreyi kullanarak bilim yayınları satış sistemine giriş yapabilirsiniz.

TUBİTAK Popüler Bilim Yayınları Satış Sistemini Nasıl Kullanabilirim?

Sistem içinde çok sayıda TUBİTAK popüler bilim kitapları görebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlere buradan ulaşabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz. Daha sonra sepetinizdeki ürünlere ulaşabilir ve alışverişi ilgili yönergeleri takip ederek tamamlayabilirsiniz.

Tübitak popüler bilim yayınları
Tübitak popüler bilim yayınları

TUBİTAK Popüler Bilim Yayınları Satış Sistemi Kapsamında Satış Ofisleri Hangi Saatlerde Aktiftir?

Tubitak popüler bilim kitapları satış merkezleri Ankara, Antalya, Kocaeli ve Bursa’da hizmet sunmaktadır. Her birinin hizmet çalışma saatleri farklıdır. Ankara ofisi hafta içi ve Cumartesi  günü hizmet verir. Antalya ve Bursa ofisleri yalnızca hafta içi hizmet vermektedir. Kocaeli ofisi ise yalnızca Salı, Perşembe ve Cuma günleri açıktır.

Satış Sistemini Kullanırken Alışveriş Yaparken İndirimlerden Faydalanabilir miyim?

Toplu alımlarda bazı indirimler uygulanır. Ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarına %35 oranında bir indirim uygulanmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın