TÜBİTAK Popüler Bilim Dergileri Abonelik Sistemi


TÜBİTAK popüler bilim dergileri sayesinde yıllardan beri bizlere bilim alanında eğlenceli bir o kadar da faydalı bilgiler aktararak kendimizi daha da geliştirmemize yardımcı oluyor. Dergilerinin çeşitliliği sayesinde her yaştan insanın çocuk ya da yetişkin fark etmeksizin faydalanabileceği bu dergilere yıllık abone olmak mümkün.

TÜBİTAK popüler bilim dergisi
TÜBİTAK popüler bilim dergisi

TÜBİTAK Popüler Bilim Dergileri

TÜBİTAK’ın üretip yayınlamış olduğu ve sizin de internet üzerinden makul fiyatlara yıllık abone olabileceğiniz birden çok dergi var. Bunlar;

  • Bilim Teknik: TÜBİTAK Bilim Teknik dergisi ile okurlarına teknolojiden biyolojiye, uzay bilimlerinden fiziğe birbirinden faydalı bilgiler vermektedir.
  • Bilim Çocuk: İsminden de anlaşılabileceği gibi Bilim Çocuk dergisi esas olarak yedi yaş ve üzeri çocuklar için üretiliyor. Çocuklara bilim alanında faydalı ancak çok ağır olmayan bilgiler veren dergi ile birlikte ek olarak maketler, kitapçıklar, posterler, kartlar ve çıkartmalar da verilmektedir.
  • Meraklı Minik: Bilim Çocuk dergisinden farklı olarak Meraklı Minik dergisi yaşı daha da küçük olan çocuklar için üretiliyor. Üç yaş ve üzeri çocukların seviyesine uygun bilime yönelik birbirinden eğlenceli içerikler derginin içerisinde bulunuyor.

İnternet Üzerinden Abonelik

Bu üç dergiye, Bilim Teknik, Bilim Çocuk ve Meraklı Minik, dergilerin kendi sayfalarından, e devlet üzerinden ya da TÜBİTAK’ın internet sayfası üzerinden abone olabilirsiniz.

Bilim Teknik
Bilim Teknik

E-devlet Üzerinden Abonelik

E-devlete adınız ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra, kurumlar sekmesinden TÜBİTAK sayfasına gitmeniz gerekiyor. Buradaki hizmetlerden TÜBİTAK popüler bilim yayınları satış sistemi hizmetini seçtikten sonra TÜBİTAK’ internet sitesi üzerinden istediğiniz dergi ya da dergilere yıllık abone olabilirsiniz.

TÜBİTAK İnternet Sitesi Üzerinden Abonelik

TÜBİTAK internet sitesine giriş yaptıktan sonra ya da direkt olarak tubitakdergileri.com.tr adresine giderek dergiler için abonelik seçeneklerini görebilirsiniz. Seçenekler içerisinde bu üç dergiden sadece birine, ikisine ya da üçüne birden abone olabilirsiniz.

Dergilerin Kendi İnternet Sayfaları Üzerinden Abonelik

Abonesi olmak istediğiniz derginin kendi resmi internet sayfasına giderek abone olabilirsiniz. Ayrıca bu siteler üzerinden dergilerin içerikleri ve dergiler ile beraber hangi eklerin geldiğine dair merak ettiğiniz bilgileri de edinebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Eylül 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın