TTNET Abonelik, Borç ve Alacak Sorgulama Nasıl Yapılır?Yeni bir iletişim hizmeti

Birçok kamu hizmetine kolay, hızlı ve güvenli bir ulaşım sağlayan e-devletin size sunduğu  iletişim hizmetlerden biri olan ttnet abonelik sorgulama, borç ve alacak sorgulama işlemlerinizi detaylı bir şekilde mobil cihazlarınızın olduğu her yerden kolaylıkla yapabilme imkanı sağlıyor. TTNET aboneliğinizde şubelere gitmeden TTNET ve e-devlet işbirliği ile oluşturulan altyapı sayesinde hizmetten kolaylıkla yararlanabilirsiniz.

Abone ve hizmet numaranız ile kolay erişim

Bu faydalı hizmetten yararlanmanız için e-devlet internet adresi üzerinden ilk olarak abonelik, borç ve alacak sorgulama sayfasından TTNET abonelik bilgileri kapsamında abone veya hizmet numaranıza bağlı olarak aktif olan aboneliklerinizin yasal takibe düşen borç miktarına, mevcut borç miktarına ve alacak miktarına sorgulama sayfasından erişebilirsiniz.

TTNET abonelik sorgulama nasıl yapılır?
TTNET abonelik sorgulama nasıl yapılır?

Gerekli olan işlemleri yapın

Daha sonra ttnet borç sorgulama ekranı üzerinden aboneliğiniz hakkında hangi işlemi yapmak istediğinizi belirten borç ödeme ve alacak işlemleri, borç ödeme, alacak işlemleri ve hukuki işlemler sekmelerini kullanarak ayrıca yönlendirilecek internet sayfasından ttnet işlemlerinize devam edebilirsiniz. Bu bilgileri ek olarak yazdır özelliğini kullanarak çıktı olarak alabilirsiniz.

Şimdiki ve geçmiş abonelikler hakkında bilgi

TTNET borç alacak sorgulama hizmetinden ayrıca aktif olan abonelik işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi geçmiş (pasif) abonelikleriniz hakkında da borç miktarlarınızı öğrenebilir, gerekli işlemlerinizi aynı şekilde yapabilirsiniz. Abonelikleriniz hakkında aynı zamanda sayfa üzerinden abonelik başlangıç ve bitiş tarihlerinize de ulaşabilirsiniz.

Mobil cihazınız ile kolay erişim

TTNET borç sorgulama hizmeti üzerinden TTNET kurumuna ait olan borç ödeme ve alacak iadeleriniz için de sizi Türk Telekom’un online işlemler merkezi internet sitesine yönlendirerek adınız, soyadınız veya hesap numaranız ile işlemlerinize detaylıca devam ederek ödemenizi kredi veya banka kartınız ile rahatlıkla yapabilirsiniz. E-devlet kapısını size sunduğu bu iletişim hizmetini kolaylıkla kullanarak ttnet ile ilgili olan borç ve alacak işlemlerinizi dünyanın her noktasından yanınızda bulunan mobil cihazlar aracılığıyla dijital ortamda gerçekleştirebilirsiniz.

TTNET borç alacak sorgulama nasıl yapılır?
TTNET borç alacak sorgulama nasıl yapılır?

Şubelerde vakit harcamayın

İnternet, Telefon, Posta ve diğer iletişim ortamları ile ilgili de resmi hizmetler sunan e-devlet ttnet borç alacak sorgulama ile sizlerin işlemleriniz için uygun koşullarda hizmet sağlayarak bu iletişim hizmetlerine bağlı olan şubelerde uzun sıralar bekleyerek vaktinizi harcamayacaksınız.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 15 Ağustos 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın