SMS Bilgi Sistemi Abonelik Başvurusu ve İptaliAdalet Bakanlığı hizmetlerine yönelik olarak vatandaşların tüm hukuki işlemlerinde Ulusal Yargı Ağı Projesi (UYAP) sms sistemi devreye girdi. Böylece davalarınızla ilgili olarak bütün güncel gelişmelere herkesten önce anlık olarak sadece sizin ulaşması mümkün hale gelmektedir. Ortada duran tüm bu nitelikleri esas alınarak değerlendirildiği zaman sms bilgi sisteminden yararlanarak dosya durumunuzu anlık olarak öğrenme imkanı yakalamış olacaksınız.

UYAP SMS Aboneliği

4060’a hemen TC kimlik no Dosya No ve telefonunuza gönderilen mesaj kodu yazılarak gönderilerek 1,5 TL ücretlendirme ile abonelik işlemi başlatılabilir. Böylelikle duruşma gününden duruşma salonunun yerine kadar tüm hukuksal bilgilere anlık olarak ulaşmanız mümkün hale gelmektedir. Ortada duran bu özellikleri neticesinde sizlerin de ulusal yargı ağı projesine dayanarak uyap sms sistemi açısından e-devlet üzerinden abonelik işlemini başlatması olanak teşkil eden nitelik olarak karşımıza çıkmaktadır.

UYAP SMS Abonelik İptali

4060’a hemen TC kimlik no ABONEIPTAL yazarak kısa mesaj göndererek abonelik işleminizi hemen iptal etme imkanı bulacaksınız. Bu özellikleri neticesinde sizler de UYAP sisteminin hem abonelik işlemini hem de abonelik iptal işlemini tek bir yerden anında ve de çok hızlıca gerçekleştirme imkanına gerçekten de kavuşmuş olacaksınız.

UYAP Nedir?

Adalet Bakanlığı tarafından hayata geçirilen bir elektronik sistemdir. Bu sistem sayesinde artık uyap sms paket ücretleri tüm duruşma günü, tarihi ve de salonuna ilişkin bilgiler, duruşma konusu ve davalı davacı bilgileri anlık olarak sms yoluyla sizlere ulaşmaktadır. Bunun yanı sıra internetten tek bir tıklama ile de adınıza açılmış olan bir dava var mı yok mu hemen hızlı bir şekilde öğrenme şansı yakalamış olacaksınız.

E-Devletten Erişim

UYAP sistemine hemen siz de e-devlet sisteminden Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ve e-devlet şifrenizle birlikte hemen erişim imkanına kavuşacaksınız. Böylelikle tüm hukuksal işlemlerinizi daha hızlı bir şekilde yürüterek adaletin herkes için eşit şekilde tam yerinde ve zamanında ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu da uyap 4060 aboneliği açısından önemli bir yaklaşım olarak kesinlikle üzerinde durulacak konuyu teşkil etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 19 Nisan 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın