Kamu Görevlisi Hekimlerin Fahri Asistanlıkta Geçen Süreleri Borçlanma Başvurusu ve TakibiE-devlet sistemine eklenen yeni hizmetler sayesinde vatandaşların birçok işlemini artık daha süratli bir şekilde gerçekleştirmesi önem teşkil etmektedir. Ortada duran bu özellikler açısından ortaya konulacak olunduğu zaman gerçekten de kamu görevlisinin her yönüyle fahri asistanlıkta geçen süresinin borçlanma olarak karşımıza çıkmaya devam ettiği dikkate değer konu olarak görülmektedir. İşte bütünüyle ortada duran bu yaklaşım tarzı yönünden yer verildiği zaman her yönden kamu görevlisi hekimlerin fahri asistanlıkta geçen süreleri borçlanma başvurusu son derece önem teşkil etmektedir.

E-Devlete Yeni Hizmetler Eklendi

E-devlet sistemine eklenen yeni hizmetler sayesinde kamu görevlilerinin her yönden borçlanma süresinin günlük kazancının %32 oranı üzerinden hesaplanması ve 5510 sayılı ilgili Kanun maddesi hükmünce kendini gösterdiğini dikkate almamız gerekmektedir. Ortada duran tüm bu özellikler yönünden ele alındığı zaman her açıdan tamamen fark yaratan nitelik olarak düşünüldüğünü gerçekten de dikkate almamız önem teşkil etmeye devam eden hususiyet olarak kendini göstermektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumu E-Devlette

SGK ilişkin olarak bütün hizmetlerin anında e-devlet sistemi üzerinden kontrol edilmesi gerekmektedir. Üstelik her yönden kaliteden ödün verilmeksizin gerçekten de tüm yönleriyle düşünülecek olunursa sosyal güvenlik kurumu e devlet olarak karşımızdaki yerini korumaya devam eden nitelik olarak kendini göstermektedir ki her yönüyle önemlidir.

E-Devlet Nasıl Kayıt Olunur?

E-devlet sistemine PTT şubelerinden alınacak e-devlet şifresiyle anında kayıt işlemi tamamlanacaktır. Bunun yanı sıra internet bankacılığı/mobil bankacılık ve mobil imza yöntemlerinden herhangi birisi kullanılarak da e devlet kayıt işleminin süratle yerine getirilmesi önem teşkil eden durum olarak kendini göstermektedir. İşte tüm bu özellikler neticesinde yer verilecek olunursa her yönden kaliteden ödün verilmeksizin ve de beklentileri bir arada tutmaya devam eden özellik olarak e-devlet sistemi üzerinden kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlar esas alınacak olunduğu zaman önem teşkil etmeye devam ettiğini dikkate almamız önemlidir. Bu özelliklerine ilişkin olarak 24 saat dahilinde birçok hizmetlerin yer verilenler arasında gelmekte olduğunu kesin olarak dikkate almamız gerekir.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 4 Haziran 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın