Geçici Hayvan Bakımevi Kurulması Başvurusu5199 sayılı kanun mucibince Hayvanların Korunmasına Dair Uygulama Yönetmeliği esas alınmak suretiyle il müdürlüklerinin belirlediği kriterler dahilinde birtakım işlemlerin sunulması gerekmektedir. Ortada duran bu yaklaşımlar dahilinde yer verildiği zaman geçici hayvan bakımevi açmak isteyenlerin birtakım şartları gerçekten taşıması gerekir.

Bu şartları taşıyanların her anlamda kaliteden ödün vermeksizin tamamen eşsiz özelliklerine ilişkin olarak birtakım niteliklerine yer verilerek karşımıza çıkmaya devam ettiğini dikkate almak gerekmektedir.

Proje

Geçici bakımevinin kroki, vaziyet planı, kat planı ve kesitinin yer aldığı net bir projesinin çıkarılması gerekmektedir. Ortada duran bu nitelikler esas alındığı zaman her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin tamamen beklentileri bir arada sunan özellikler ışığında projenin net bir şekilde çıkarılması gerekir. Bu da tamamen sıra dışı yaklaşım tarzı olarak kendini göstermeye devam eden nitelik olarak bir arada yer almaktadır.

Belgeler

  • Belediyeden su kullanım belgesi
  • DSİ su şebekesi belgesi
  • Şebeke suyu kimyasal analiz raporu
  • Elektrik raporu
  • Mahalin en büyük mülki amirinden (valilik) alınacak izin belgesi başlıca geçici bakımevi başvurusu olarak istenen birtakım belgeler olarak karşımıza çıkmaktadır.

E-Devlet Şifresi

Bütün özelliklerine ilişkin olarak çok kısa süre zarfında her anlamda bütün işlemlerin gerçekten de önemli bir hususiyet olarak yer aldığını dikkate almak gerekmektedir. Bu nitelikleri ışığında geçici bakımevi belgesi olarak karşımıza çıkan durumlardan birisini teşkil etmektedir. Bu da son derece önem teşkil eden hususlardan birisi olarak kendini gösterir ki her anlamda önemli bir konuyu bir arada tutmaktadır.

E-Devlet Şifresi Öğrenme

TC kimlik no ile veya mobil imza, internet bankacılığı gibi alternatif yöntemler kullanılmak üzere her yönden e devlet geçici bakımevi başvurusu işlemlerinin yürütülmesi mümkün olacaktır. Bu özelliklerine yer verildiği zaman da son derece önem teşkil eden yaklaşım tarzıyla kısa sürede bütün işlemlerin yerine getirilmesi gerekmektedir. Bu durumlar baz alındığı zaman da kaliteden taviz verilmeksizin gerçekten de fark yaratan nitelikleri ışığında birçok işlemlerin anlık olarak yürütülmesi gerekmektedir ki bu da her açıdan karşımızdaki yerini korumaya devam eder.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Nisan 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın