Eti Maden İşletmesi Numune Analizi

Eti Maden İşletmesi Numune AnaliziEti Maden İşletmeleri Türkiye için çok değerli ve maden sektöründe yeniliklere kucak açmış bir işletmedir. Yeni dünyanın popüler madeni bor, bu tesis aracılığıyla çeşitli alanlarda kullanıma sunulmak amacıyla işlenmektedir. Bor madeni, çevre dostu, çok çeşitli kullanım alanına sahip ve sürdürülebilir bir mineraldir.

Eti Maden İşletmeleri uluslararası standartlarda laboratuvarlara sahiptir. Özellikle bor mineralleri ve ürünlerinin testleri başta olmak üzere farklı madenlerin analizlerini de yaparak bilim alanında katkı sağlamaktadır. Laboratuvarlarında müşteri talebi doğrultusunda ücret karşılığında analizler de yapılmaktadır.

Numune analiz başvurusunu e- Devlet Kapısı üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için T.C kimlik numaranızı ve e-Devlet şifrenizi kullanabilirsiniz. E-Devlet şifresine alternatif yöntemler de kullanabilirsiniz. Mobil imza, e- imza, internet bankacılığı şifresi… Gibi.

Eti Maden İşletmesinde Numune Analizi Yaptırmak İstiyorsanız Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar

Eti Maden İşletmeleri uluslararası standartlara uygun laboratuvarlarında çevre sorunları ile ilgili çalışmalar ve maden analizleri yapılmaktadır.

Analiz talebini e-Devlet kapısı üzerinden yapabilirsiniz. Analizlerin ücret karşılığı yapıldığı unutulmamalıdır. Eti Maden İşletmeleri laboratuvarında yapılan test yöntemleri ve ücretleri hakkında bilgi edinmek isterseniz www.etimaden.gov.tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Önemli bir husus ta yapılan analize itiraz ettiğiniz takdirde analiz tekrarı yapılabilir fakat sonuçlar aynı çıkarsa yeni analiz de ücretlendirilir.

Eti Maden İşletmesinde Numune Analizi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • www.turkiyem.gov.tr adresinden e-Devlet şifresi ve T.C kimlik numarası ile giriş yapın
  • Sistemde kurumlar kısmından Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü bölümünden Numune Analizi butonuna tıklayın.
  • Yeni açılan sayfada, sizden analiz yaptıracağınız numune hakkında bilgi vereceğiniz bir form doldurmanız istenmektedir.
  • Gerekli alanları doldurup doğruluğundan emin olduktan sonra bilgilendirme metnini dikkatle okuyunuz.
  • Başvur butonuna basarak işlemi sonlandırabilirsiniz.
  • Doldurduğunuz formun geçerlilik süresi bir haftadır. Bu bir hafta süresince formu doldururken verilen banka hesap numarasına, yine formu doldururken belirlenen ücretin yatırılması gerekmektedir. Ayrıca numuneyi formda belirttiğiniz şekilde işletmeye ulaştırmanız gerekmektedir. Aksi takdirde yapılan başvuru geçersiz sayılmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 28 Nisan 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın