Döner Sermaye İşletmesi Hizmet Alımı BaşvurusuTürkiye Cumhuriyeti Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesi uyarınca genel hizmet alımına ilişkin olarak açık ihale usulüne göre ihale sürecine dahil olması sağlanmaktadır. Bu süreçte genel hizmet personellerinin kamuda istihdam edilmesi durumlarına yönelik olarak da her yönden Döner Sermaye İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından da bu konuda personel istihdam sayısı, istihdam edilecek personelin nitelikleri, istihdam edilecek personelin çalışma yeri ve bütün diğer işlemleri e-devlet üzerinden anında görüntülenmektedir.

Hizmet Alımı Başvuru Süreci

Açık ihale usulüne göre yapılan ve Kamu İhale Kanunu mucibince yürütülen süreçte ihaleye katılım şartları bulunmaktadır. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı olarak ihaleye katılım şartları arasında yer alması adına ihaleye katılacak idarenin ilgili sanayi ve ticaret odasına kayıtlı belgesi, tüzel kişi olduğuna dair sanayi ve ticaret odasına kayıtlı tüzel kişilik belgesi, şirketin imza sirküleri, tüzel kişiliklere ait güncel verileri gösterir ticaret sicili gazetesi başlıca döner sermaye çevre ve şehircilik bakanlığı ihale sürecine ilişkin genel bilgiler olarak karşımıza çıkıyor.

E-Devlet Üzerinden Giriş

E-devlet resmi internet sitesine masaüstü veya mobil cihazlar üzerinden anında erişim sağlayarak sizin de söz konusu hizmetli alım ilanları e devlet üzerinden takibini sağlamanız mümkün hale gelmektedir. Bunun için mevcut e-devlet şifreniz ve TC kimlik no ile anında erişim sağlayabilir ve güncel alım ilanlarına yönelik bütün bilgilere, istihdam edilecek personellerde aranılan özelliklere ve daha birçok ayrıntılı bilgiye çok kısa sürede anında erişim sağlama imkanı sizi bekliyor olacaktır.

Başvuru Sorgulama

E-devlet sistemi üzerinden hızlı bir şekilde başvuru işlemini sorgulama imkanı sizi beklemektedir. Bu özelliğinden hareketle sizlerin de her açıdan tüm bilgilere erişim sağlaması olanak teşkil eden yaklaşım tarzı olarak kendisini göstermeye devam eden nitelik olmaya devam ederek karşımıza çıkıyor. Öte yandan döner sermaye işletmesi hizmet alımı başvurusu online sistemden resmi sürelere bağlı kalmaksızın her an takibatını hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz gerçekten de olanaklı hale gelen nitelik olarak kendini gösterir.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın