Döner Sermaye İşletmesi Elektronik Belge Yönetim Sistemi Evrak DoğrulamaE-devlet sistemi üzerinden tüm kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik olarak elektronik ortamdan evrakların doğrulama işlemini gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için EBYS (Elektronik Belge Yönetim Sistemi) e-devlet üzerinden verilen hizmetler arasında gelmektedir. Bu sistem sayesinde hem zamandan hem de kağıt israfından %100 tasarruf sağlanmaktadır. Ayrıca internet ortamında tüm resmi işlemlerin hızlı bir şekilde yürütülmesi ve anlık olarak yönetilmesi bakımından önemli bir evrak takip sistemi olarak karşımıza çıkıyor.

Avantajları

  • Kağıt israfını minimalize ettiği için yurdumuzun akciğerleri ormanları korur.
  • Zamandan tasarruf sağlayarak tüm işlemlerin hızlı bir şekilde yürütülmesini mümkün kılar.
  • Dosyaların arşivlenmesi, dosyalanması ve yeri geldiğinde yeniden kullanılması vs resmi işlemlerin yürütülmesinde kolaylık sağlar.
  • Bilgilerin eksiksiz olarak incelenmesi ve internetten doğrulanması amacıyla üst düzey güvenlik sağlar.

Elektronik Belge Yönetim Sistemine Giriş

Döner Sermaye İşletmesi bünyesinde faaliyetlerine büyük bir hızla devam eden elektronik belge yönetim sistemi evrak doğrulama işlemiyle sizlerin de ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına yönelik olarak evrakların doğrulanması işlemini sağlamaktadır. Siz de hemen Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ve e-devlet şifrenizle giriş sağlayarak bütün işlemlerinizi eksiksiz olarak anında gerçekleştirme olanağı bulacaksınız. Bu da her açıdan önem teşkil eden nitelik olarak kendini gösteren özellik olmaya devam etmesi açısından karşımıza çıkan bir yaklaşım tarzını meydana getirmeye devam eder.

EBYS Sorgulama İşlemi

EBYS uygulaması üst düzey bir yazılım olduğundan tüm evrakların hızlı ve resmi usullerde evrak doğrulaması işlemleri yürütülmektedir. Bu sayede sizlerin de e devlet ebys sorgulama işleminde gerçekten de zamandan tasarruf sağlayarak kamu kurum ve kuruluşlarıyla ilişkili evrakları sistematik olarak doğrulama işleminden geçirmeniz mümkün hale gelmektedir.

E-Devlet Şifresinin Ücreti

2019 güncel ücreti olarak 2 TL karşılığında hemen siz de e-devlet şifrenizi elde edecek ve böylelikle e devlet elektronik belge yönetim sistemi üzerinden anında tüm işlemleri gerçekleştirme olanağını elde etmiş olacaksınız. Ortada duran bütün bu yaklaşımlara yer verildiği zaman da son derece önemli bir yaklaşım tarzı olarak kendisini göstermektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Nisan 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın