Devlet Su İşleri Yeraltı Suyu Kuyu Arama Başvuru TalebiVatandaşın yeraltı ve yerüstü tabii kaynaklarından yararlanarak üretime katkı sağlaması açısından gerekli bütün izinleri e-devlet üzerinden hemen alması mümkün olacaktır. Bu sistem üzerinden sadece TC kimlik numaranız ve e-devlet şifreniz ile giriş sağlayabilir ve ayrıntılı bir şekilde DSİ hizmetlerinden anında yararlanma imkanı bulacaksınız. Tüm bu yenilikleri ışığında düşünüldüğü zaman karşımıza çıkan nitelikleri olarak kendini göstermektedir.

Yeraltı Suyu Arama Belgesi

  • İsteme formu
  • İki takım hidrojeolojik etüt raporu
  • Kuyu tatbikat projesi
  • Kuyu yerini gösterir 1/25000 ölçekli topoğrafik harita
  • Kuyu krokisi
  • Güncel tarihli ve onaylı tapu bilgisi
  • Tapu senedi
  • Su ihtiyaç belgesi
  • Bağlı olunan odadan alınacak sicil durum belgesi başlıca belgeler olarak karşımıza çıkmaktadır.

İşte bütün bu özelliklerine ilişkin olarak yer verildiği zaman her yönden yeraltı suyu arama belgesi isteme formu olarak kendini göstermektedir.

DSİ E-Devlet Hizmetleri

Devlet Su İşleri hizmetlerinin tamamını e-devlet portali üzerinden anında görüntülemeniz mümkün. Böylelikle izinsiz kuyu açma cezası ve daha birçok yasal bilgilerden kuyu açma işlemine yönelik olarak gereken resmi belgelere anında erişim olanağı bulunmaktadır. Ortada duran tüm bu nitelikler esas alınacak olunduğu zaman her yönden farklı nitelik olarak kendini gösterir ki tüm bunlar da ayrıcalıklı bir yaklaşım tarzını meydana getirmektedir.

Ortada duran bu özellikler neticesinde kaliteden ödün verilmeksizin her anlamda en iyi şekilde bütün hizmetlerin aktarılmaya devam edilerek karşımızdaki yerini koruduğunu gerçekten de dile getirmemiz her yönden mümkün olacaktır. Bu özellikleri itibariyle yer verildiği zaman tamamen ayrıcalıklı bir yanına yönelik olarak önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir.

Devlet Su İşleri E-Devlet Giriş

Siz de hızlı bir şekilde anında dsi e devlet giriş sağlayarak bütün hizmetler hakkında ayrıntılı bir şekilde erişim imkanına sahip olacaksınız. Ortada duran bu nitelikler esas alındığı zaman gerçekten de kaliteden ödün verilmeksizin tüm özelliklerine yönelik olarak Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü yönünden karşımızdaki yerini korumaya devam etmektedir. Bu da her açıdan önemli bir durum olarak karşımıza çıkar.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Mayıs 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın