Devlet Su İşleri İçmesuyu, Arıtma Ve Atıksu-Arıtma Tesisi Yapılması Talebi - E-Devlet Türkiye

Devlet Su İşleri İçmesuyu, Arıtma Ve Atıksu-Arıtma Tesisi Yapılması TalebiDevlet Su İşleri Atıksu Dairesi Başkanlığı tarafından 02.11.2011 tarihinde 662 sayılı kanun hükmünde kararname (khk) ile ihdas edilerek içme suyu, atıksu ve arıtma projelerine yönelik olarak tüm hizmetleri kapsamaktadır. Bu hizmetlere yönelik olarak DSİ tarafına yöneltilecek her türlü yeni tesis kurulum taleplerinin e-devlet üzerinden hızlı bir şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

Görev ve Sorumluluklar

  • Baraj suyu, evsel atıksuyu ve göl, akarsu ve benzeri doğal kaynaklardaki suların kullanımını sağlamak
  • Atıksu toplama ve arıtma işlemini projelendirmek
  • Atıksu projelerine ilişkin olarak mühendislik ve imar projelerini yürüterek etüt raporu hazırlamak
  • Atıksu projelerine ilişkin panel, konferans ve sempozyum düzenlemek
  • Teknik personel, adli davaların takibatı, sigorta işlemleri ve bütçe hesaplamasını yürütmek başlıca dsi içme suyu arıtma işlemlerine yönelik çalışmalar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Devlet Su İşleri Atıksu Dairesi Başkanlığı

DSİ Atıksu Dairesi Başkanlığı’na yönelik olmak üzere yer verilen tüm konulara ilişkin olarak detaylı bir şekilde faaliyetler aktarılmaktadır. Ortada duran bu özellikleri bağlamında her yönden kaliteden taviz vermeksizin gerçekten de devlet su işleri şikayet hattı üzerinden anında atıksu ve arıtma taleplerine ilişkin olarak ayrıntılı bir şekilde konunun ele alınması mümkün hale gelmektedir. Bu da her yönden önem koruyan nitelik olarak karşımızdaki yerini ortaya koymaya devam etmektedir.

DSİ E-Devlette

DSİ hizmetleri elektronik sistem üzerinden sizlerle! Hemen e-devlet sistemine kayıt işlemlerinizi gerçekleştirerek sizlerin de e-devlet sistemi üzerinden birçok konuda teknik yardım alması olanaklı hale gelmektedir. Ortada duran bu özellikleri neticesinde yer verildiği zaman gerçekten de son derece önem teşkil eden yaklaşım tarzıyla karşımıza çıkmaya devam ettiğini dikkate almamız her yönden önemli bir durumu bir arada tutmaktadır. İşte bu özellikler neticesinde tamamen eşsiz niteliklerle dsi e devlet giriş sağlanarak bütün hizmetlerin anında yer bulması önem teşkil eden yaklaşımıyla bir arada bulunur. Tüm bu özellikleri çerçevesinde esas alındığı zaman da tamamen eşsiz yeniliklere dayanarak DSİ hizmetleri açısından son derece önemi büyük bir yaklaşım olarak görülecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 13 Mayıs 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın