Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğüne Ait Taşınmazların Kiralanması Talebi


2886 sayılı Devlet İhale Kanunu bağlamında kamu kurum ve kuruluşlarının taşınmazları kiralama işlemi ihale usulüyle gerçekleşmektedir. Bu işlemlere dayanarak her yönden kiralama işleminin yasal düzenlemeye dayanarak prosedürler çerçevesinde yerini korumaya devam ettiğini dikkate almamız gerekir.

Taşınmaz Malların Kiraya Verilmesi

Devlet İhale Kanunu 61. maddesinde açıkça yer verildiği gibi taşınmaz malların kiraya verilmesi işleminde herhangi bir pazarlık işlemi söz konusu olamaz. Bu özelliğine dayanarak devlet su işleri ihale süreci e-devlet portalinden anında görüntülenmektedir. Ortada duran bu yaklaşımlar neticesinde değerlendirildiği zaman her yönüyle karşımızdaki yerini korumaya devam ettiğini dikkate alarak gerçekleştirmek mümkün hale gelmektedir. Bu da ayrıca yer verilecek durum olarak gerçekten de önemli bir yaklaşım tarzı olarak karşımızdaki yerini bir arada tutması adına her anlamda önem teşkil eden hususlardan bir diğerini ortaya koymaktadır ki son derece dikkat çeken yaklaşım tarzı olarak karşımızdaki yerini korumaya devam etmektedir.

2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu

2886 sayılı Kanun nezdinde devlet su işleri taşınmaz malların kiraya verilmesi prosedürüne ilişkin olarak tüm değişiklikler e-devlet sisteminde yer almaktadır. Ortada duran bu nitelikleri ışığında düşünülecek olunduğu zaman gerçekten de hızlı bir şekilde resmi işlemlerin yürütülmesini içermektedir. Bu özellikler baz alındığı zaman da her yönüyle tüm hususlarına dayanarak hizmetlere yer verilmesi mümkün hale gelmektedir.

DSİ E-Devlette

DSİ hizmetlerine yönelik olarak yer verilen tüm işlemler anlık olarak e-devlet sisteminde yer almaktadır. Ortada duran bu yaklaşımlar neticesinde düşünülecek olunduğu zaman her açıdan e devlet dsi olarak karşımızdaki yerini korumaktadır ki her yönüyle önemli bir durumu bir arada tutmaktadır. Böylelikle tamamen eşsiz yaklaşım tarzına dayanarak beklentilerin ötesinde sıra dışı yaklaşım tarzına bağlı kalınarak önemli bir durumu bir arada tutmaktadır. Üstelik e-devlet şifresini sadece 4 TL karşılığında hemen PTT şubesinden alarak kullanabilirsiniz. Bu işlemlere dayandırıldığı zaman her yönüyle birçok işlem hızlı bir şekilde ele alınmaya devam edilecektir bu da önemli bir durumdur.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mayıs 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın