Devlet Su İşleri Agrega, Kayaç, Beton, Çimento, Katkı, Harç vb. Deneyleri Yapılması Talebi - E-Devlet Türkiye

Devlet Su İşleri Agrega, Kayaç, Beton, Çimento, Katkı, Harç vb. Deneyleri Yapılması TalebiDevlet Su İşleri (DSİ) e-devlet hizmetleri elektronik ortam üzerinden vatandaşların yararına hizmete açıldı. Bütün resmi işlemlerde olduğu gibi söz konusu işleme yönelik olarak da agrega, kayaç, beton, çimento ve benzeri tüm malzemelerin deney ve tetkik işlemlerinin yürütülmesine ilişkin talepte bulunulması gerçekten de önem teşkil eden nitelikler arasında gelmektedir.

Teknik Araştırma ve Kalite Kontrol Dairesi Başkanlığı

DSİ Teknik Araştırma ve Kalite Kontrol Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak dsi e devlet hizmetlerine yönelik olarak tüm hizmetlere yer verilmektedir. Ortada duran bu özellikleri neticesinde yer verildiği zaman her yönüyle kaliteden ödün verilmeksizin Beton Laboratuvarı Şube Müdürlüğü çalışmaları bağlamında birçok teknik hizmetlere yer verilmektedir.

Beton Laboratuvarı Şube Müdürlüğü

Devlet Su İşleri faaliyetleri çerçevesinde yer verilen çimento, beton, agrega, parke taşı, bordür, kimyevi katık maddeleri, mineral katık maddeleri, traversler ve daha birçok alana yönelik olarak devlet su işleri e devlet hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Ortada duran bu nitelikler bağlamında değerlendirildiği zaman her yönüyle söz konusu teknik araştırma konularının gerçekten de süratli bir şekilde sağlanması önemli bir durum olarak karşımıza çıkar.

Şeflik Birimleri

Teknik Araştırma ve Kalite Kontrol Dairesi Başkanlığı’na bağlı olarak hizmet vermeye devam eden şeflik birimleri açısından birçok hizmetlere yer verilmektedir. Ortada duran temel yaklaşım tarzına bağlı kalındığı zaman başlıca şu birimlerle koordineli olarak çalışmalarına devam etmektedir.

– Beton Laboratuvarı Şefliği

– Çimento Laboratuvarı Şefliği

– Petrografik İnceleme Laboratuvarı Şefliği

– Kaya Mekaniği Laboratuvarı Şefliği

– Tahribatsız Muayene Laboratuvarı Şefliği olarak karşımıza çıkmaktadır. Bütün buf alanlara yönelik olarak dsi deney talebi çalışmalarına yönelik olarak detaylı bir şekilde hizmet alınması mümkün olacaktır. Ortada duran bu eözellikler neticesinde yer verilecek olunduğu zaman her açıdan şeflik birimlerine dayanarak özelliklerine bağlı olarak her anlamda en iyi özellikler neticesinde hizmetler aktarılmaktadır. Bu da her yönden fark yaratan konular arasında gelmesi bakımından son derece dikkat çeken hususiyet olarak kendini göstermektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın