Aydınlatma Şikayet Başvurusu ve TakibiTürkiye Elektrik Dağıtım Şirketi Genel Müdürlüğü (TEDAŞ) sokak lambası aydınlatmalarında yaşanan sorunlara ilişkin olarak elektrik enerjiisi dağıtımı sağlayan ilgili şirketlere yaptırımlar getirdi. Bu kapsamda her bir sokak lambası başına tam 500 TL idari para cezasının elektrik enerjiisi dağıtım hizmeti veren şirkete kesilmesine yönelik olarak karşımıza çıktığını dikkate almak gerekmektedir.

Aydınlatma Şikayetleriniz E-Devlette

E-devlet üzerinden birçok hizmetlerden artık, vatandaşlar süratle yararlanacak. İşte bu açıdan değerlendirildiği zaman her yönden tedaş aydınlatma şikayeti olarak karşımıza çıkan konular arasında gelmektedir. Böylelikle vatandaş sisteme şifresiyle birlikte erişim sağlamasının hemen ardından bu işlemlerden yararlanma imkanı bulacak.

Dilek İstek ve Şikayet Talebi

E-devlet üzerinden TEDAŞ hizmetlerine yenisi daha eklendi. Sokak lambalarının aydınlatılması ve genel arızası konularına yönelik olarak karşımızdaki yerini korumaya devam eden özellik çerçevesinde yer verilecek olunduğu zaman her yönden aydınlatma şikayeti talebi olarak tüm işlemlerin süratle yerine getirilmesi önemli bir durum olarak kendini göstermektedir. Bütün bu niteliklerine yer verilecek olunduğu zaman her yönden aydınlatma şikayeti talebi kısa sürede oluşturulmaktadır.

TEDAŞ E-Devlet Hizmetleri

Türkiye Elektrik Dağıtım Genel Müdürlüğü hizmetleri de vatandaşların her zaman 7/24 hızlı bir şekilde erişim sağlaması adına sokak aydınlatma arıza bildirimi olarak sistem üzerinden gerçekleştirilmektedir. Yer verilen tüm bu konular neticesinde gerçekten de bütün faaliyetler bağlamında en iyi olanaklara dayanarak hizmetler aktarılmaktadır. Bu da son derece önemli bir durum olarak karşımızdaki yerini koruyan nitelik olarak kendini göstermektedir. Böylelikle her yönden TEDAŞ çalışmalarına yönelik olarak kapsamlı olarak nitelikler bir arada bulunmaktadır. Bu sayede her yönden tamamen profesyonelce en temel özellik olarak teknik yaklaşımlar açısından önemini ortaya koymaya devam ettiğini dikkate almamız gerekmektedir. Üstelik ilgili bölge dağıtım elektrik enerjisi şirketine ihbar edilmesine rağmen arıza problemlerinin giderilmemesi durumunda sokak lambası başına tam 500 liralık idari para cezası uygulamasına geçildi. Bu yeni düzenleme çerçevesinde her yönden kapsamlı bir şekilde çalışmalara yer verildiğini dikkate alarak her anlamda tamamen eşsiz nitelik olmaya devam ettiğini söylemek gerekir.

Sosyal Medyada Paylaş Whatsapp Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 27 Mayıs 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın